In de vierde aflevering van onze podcastserie richten we ons op deze praktische kant van impact investing. Hoe breng je deze beleggingsvorm daadwerkelijk in de praktijk? Waar begin je als belegger en hoe zit het met de kosten?
Susan van Koeveringe, CEO van BB Capital Investments, gaat in gesprek met Albert van Zadelhoff, voormalig directeur van Triodos Private Banking en een echte autoriteit op het gebied van duurzaam beleggen.
In de podcast “BB Capital Kijkt Verder” verkennen we de trends en ontwikkelingen binnen private markets op een begrijpelijke manier. Deze reeks bestaat uit vier delen met een specifieke focus op impact investing: beleggen met zowel financieel rendement als een positieve impact.
Albert deelt zijn waardevolle inzichten over de kansen, uitdagingen en toekomst van impact investing. Leer meer over deze snelgroeiende beleggingsvorm. Luister ook de vierde aflevering en ontdek de wereld van impact investing!
U kunt de aflevering ook beluisteren op:
Spotify:
Apple podcast:
Bob Hardus
Bob heeft een achtergrond in journalistiek en specialiseerde zich later in search en content marketing. Hij adviseert organisaties over het vergroten van online zichtbaarheid en het inzetten van storytelling.